Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-240V 50hz |
| Power (W) | 1.35A /160W |
| Model Number | HZB-25/BF |
| Certification | CE |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| 24H Ice output | 25KG |
| Ice storage capacity | 1.5KG/150pcs |
| Rated power | 140W |
| Ice dispensing | 12pcs |
| Ice shape | round ice |
| Ice time | 8~12 minutes |
| Machine weight | 14.9KG |
Instock
There are no reviews yet.