Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 45 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| Model Number | ZBS-30 |
| Certification | CE |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Ice Maker |
| Single ice output | 32 pieces |
| Ice thickness | freely adjustable |
| Rated voltage | 220V |
| Rated power | 300W |
| Refrigerant | R134a |
| Weight | 20KG |
| Product model | ZBS-30 |
| Product number | GL3408 |
Instock
There are no reviews yet.