Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 81 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Model Number | SMART-03 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 670*750*375mm |
| Door No. | Single Door |
| Door Type | Folding Door |
| Refrigerating Capacity | 8-15kg/24h |
| Power Consumption (Kwh/24h) | 1.00-1.49 |
| Function | Cold Storage |
| Certification | ce |
| Type | Upright |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Capacity | <100L, 0.15m3 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 195W |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | stop defrosting |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product model | SMART-03 |
| Power | 195W |
| Temperature | -16~-22℃ |
| Cooling method | direct cooling |
| Product number | JD0139B |
| Product net weight | 44KG |
| Defrosting method | stop defrosting |
| Dimensions | 670*750*375mm |
Instock
There are no reviews yet.