Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | 90-160 cm |
| Width | ≥ 90 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | 121-200L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.