Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 36 cm |
| Voltage (V) | 220v50hz-240v50hz |
| Power (W) | 160W |
| Model Number | HZB-25/BF |
| Certification | CE |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Ice type | bullet ice |
| Ice size | 26*36mm |
| Once pcs | 12 pcs |
| Refrigerant | R134a |
| Machine Size | 423*357*452mm |
| voltage | 220v50hz-240v50hz |
| Once ice out | 8~10 mins |
| Capacity | 25kg/day |
| Function | ice cold water, ice making |
| Product number | GL0201 |
Instock
There are no reviews yet.