Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 45 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Other |
| Capacity | <60L, 18L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | XMSJ, WANPU |
| Origin | Mainland China |
| Type | Single-Zone, Single-Zone |
| Year | Universal |
| Model | Universal |
| Refrigeration Type | Compressor, COMPRESSOR |
| Car Fitment | Universal |
| Cooling Mode | Freezer, Refrigerator, Freezer, Refrigerator |
| Material | ABS, PP, PP+HDPE |
| Temperature Range | -22 – 10 ℃, -22 – 10 ℃ |
| Voltage | 12V, AC 100V~240V |
| Power | 42W, 42W |
| Size | 616mm*340mm*338mm |
| Warranty | 24 Months |
| Color | Grey |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | RF68 |
| Design Style | Business/Luxury |
| Certification | CE, LFGB, ROHS, PAHS, E-mark, FCC |
| Temperature Control | LCD Temperature Show |
| Insulation | CFC Free Hign Quality PU Foam |
Instock
There are no reviews yet.