Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Condition | New |
| Certification | none, CE |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 80w |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | SUENUN |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Small refrigerator |
| Voltage | 220V |
| Vehicle voltage | 12V |
| Power | 75-80W |
| Weight | 6kg |
Instock
There are no reviews yet.