Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 46 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electricity |
| Functions | Bottle rack, Display |
| Depth | ≤ 55 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Refrigeration Type | Air Cooling |
| Panel Type | PCM Color-coated Plate |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 16.9"D x 16.3"W x 18.3"H |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Volume | >20L |
| Condition | New |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Installation | Portable |
| Certification | ce |
| Material | Plastic |
| Type | Wine refrigerators |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 150w |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | SIMZLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.