Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.456 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 29 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 100-120V OR 220V-240V |
| Power (W) | 105W |
| Model Number | 4ZBJ-HZB-16A |
| Certification | CE |
| Brand Name | EDTID |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.