Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 42 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Cold Storage Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | / |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| model | CL30 |
Instock
There are no reviews yet.