Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 46 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Other |
| Capacity | <60L, 35L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w, 60 |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | XMSJ, Alpicool |
| Origin | Mainland China |
| Type | RECHARGEABLE, Dual-Zone |
| Refrigeration Type | Compressor |
| Car Fitment | bmw |
| Cooling Mode | Refrigerator, Freezer |
| Material | plastic, Plastic |
| Temperature Range | -20 – 20 ℃ |
| Voltage | 12V/24V |
| Power | 60W |
| Size | 711x460x441mm |
| Warranty | 12 Months, 1 Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | TWW35 |
| Design Style | Modern |
| Cooling system | Anuodan Compressor |
| OEM | Accpetable |
| Refrigerant | R134a |
| MOQ | LOW MOQ for First Order |
| Feature1 | Cutting Board |
| Feature2 | Bottle Opener |
Instock
There are no reviews yet.