Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 38 × 38 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 280W |
| Model Number | GK45 |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Ice storage capacity | 10kg |
| Rated frequency | 50Hz |
| Cooling method | air cooling |
| Ice production | 45kg/24h (25°C) |
| Net weight/gross weight | 21/22.4kg |
| Inlet pressure | 100-800kPa |
| Number of ice trays | 4*8 |
| Machine size | 350* 358* 630mm |
Instock
There are no reviews yet.