Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 156 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Capacity | 201-250L, 200-249L |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w |
| Temperature Type | Double-Temperature |
| Defrost Type | Auto-Defrost, Manual Defrost |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 440*460*1500mm |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Material | stainless steel |
| Feature | Compressor |
| Installation | Freestanding |
| Application | Household |
| Refrigeration Type | Direct Cooling |
| App-Controlled | NO |
Instock
There are no reviews yet.