Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 43 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150W |
| Model Number | xqh906zy |
| Certification | CE |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Reservation | 1-24H |
| Ice shape | Square shape |
| Ice output each time | 24pcs |
| Ice production | 30KG/24H |
Instock
There are no reviews yet.