Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Depth | ≤ 55 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Certification | none |
| Energy Consumption Grade | Grade 3 |
| Style | Cold Storage Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 45W |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.