Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 65 × 95 cm |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 990 |
| Model Number | IKX-XL168 |
| Certification | CE, CCC |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Size | 510*570*840mm |
| Production | 70kg/24h |
| Ice Storage | 14kg |
| Ice lattice | 55pc |
Instock
There are no reviews yet.