Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 57 × 83 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electricity |
| Depth | ≤ 55 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Refrigeration Type | Direct Cooling |
| Panel Type | Spray-painted Panel |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 445*473*498mm |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Volume | >20L |
| Power Consumption (Kwh/24h) | 0.4-0.6 |
| Condition | New |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Installation | Single door refrigerator |
| Certification | ce |
| Material | Plastic |
| Feature | Compressor |
| Type | Compact |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Freezing Refrigerator |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 90W |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Small freezer |
| Model | BC/BD-58K119 |
| Capacity: | 58L |
| Product number | JD0052E |
Instock
There are no reviews yet.