Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 150W |
| Model Number | ice maker |
| Certification | CE |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Home ice maker |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 150W |
| Ice production | 30KG/DAY |
| Product number | JD2224B |
Instock
There are no reviews yet.