Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 50 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | none |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Capacity | 101-200L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 70w |
| Temperature Type | Double-Temperature |
| Defrost Type | Manual Defrost |
| Brand Name | GUYX |
| Origin | Mainland China |
| Working voltage | 12V and 24V and 220V universal |
Instock
There are no reviews yet.