Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 44 × 63 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electricity |
| Functions | Bottle rack, Display |
| Depth | ≤ 55 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Refrigeration Type | Direct Cooling |
| Panel Type | PCM Color-coated Plate |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 19.4"D x 17.5"W x 25"H |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Fridge Capacity | <100 liters |
| Volume | >20L |
| Condition | New |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Portable |
| Certification | ce |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Type | Wine refrigerators |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Freezing Refrigerator |
| Capacity | 61-120L |
| Voltage (V) | 120V |
| Freezer Capacity | 70-80L |
| Brand Name | ICYGLEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.