Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 12 cm |
| Warning | NO |
| Gender | Unisex |
| Model Number | QG545 |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Dimensions | 75*43mm |
| Sports | Gymnastics |
| Material | Metal |
| Brand Name | PB Playful bag |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.