Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 44 × 79 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Depth | ≤ 55 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 19"D x 17.5"W x 31.1"H |
| Fridge Capacity | <100 liters |
| Condition | New |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Type | Top-Freezer |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | 61-120L |
| Voltage (V) | 110V |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | ICYGLEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.