Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 45W |
| Freezer Capacity | 60-70L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.