Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20.865 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 42 × 101 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | 90-160 cm |
| Width | 61-70 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 2 |
| Style | Cold Storage Refrigerator |
| Capacity | 121-200L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Freezer Capacity | 60-70L |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.