Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.173 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Kids Hopper Ball | Cartoon Hop Ball |
| Children Bouncing Ball | Jumping Ball |
| Main material | PP |
| Size | 830.00×410.00mm/32.68×16.14inch |
| Gross weight | 1100g |
Instock
There are no reviews yet.