Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 13 cm |
| Certificate Number | W2310480-01 |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | Contains electronic components, do not enter the water |
| Gender | Unisex |
| Model Number | YKS-296Y |
| Plastic Type | ABS |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Type | Jumping Ring |
| Dimensions | 30.5*26.5*13CM |
| Sports | Gymnastics |
| Design | Animal |
| Material | Plastic |
| Brand Name | yikesong |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Weight | 1.11kg |
| animal | ladybug |
| 3 ways to play | Rope Skipping Machine |
| 3 ways to play-2 | Ferrule |
| 3 ways to play-3 | Rocket Launcher |
Instock
There are no reviews yet.