Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 26 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 95W |
| Model Number | ZBJ-HK-ZDQX-DBS |
| Certification | CE |
| Brand Name | EDTID |
| Origin | Mainland China |
| Water volume | 1.3L |
| Ice making speed | 15KG/24H |
| Ice cube weight | 7-9g |
| Ice cube size | 26X32MM |
| Ice storage capacity | 0.6KG/60 pieces |
Instock
There are no reviews yet.