Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.831 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 110W |
| Model Number | 4ZBJ-CR-002 |
| Certification | CE |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.