Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≥ 90 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Freezing Refrigerator |
| Capacity | 121-200L |
| Voltage (V) | X |
| Power (W) | X |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.