Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 37.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 47 × 93 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 115 V |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 26.77×18.50×36.61 |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 3 Cu.ft |
| Temperature Control | Adjustable Thermostat |
| Model Number | CLF-WS15 |
| Material | Metal |
| Certification | ETL |
| Installation | Built-In |
| Shelf Quantity | 5-7 Layers |
| Refrigeration Type | Air Cooling |
| Temperature Zone | Single-Zone |
| Brand Name | Ca'Lefort |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.