Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29.484 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 51 × 84 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 2 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 400w |
| Freezer Capacity | >100L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.