Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | None |
| Style | Other |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1 |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Brand | Paris Hilton |
| Assembled Product Weight | 5.2 lb |
| Model | PH11582-AR |
| Manufacturer | Paris Hilton |
| Number of Shelves | 2 |
| Shelf Material | Plastic |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 11.60 x 8.35 x 11.50 Inches |
Instock
There are no reviews yet.