Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Other |
| Capacity | <150L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 7w |
| Freezer Capacity | 70-80L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.