Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58.967 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 177 × 89 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Capacity | 201-250L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 9w |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.