Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Power Source | AC, Electricity, AC |
| Height | ≥ 200 cm, ≤ 89 cm |
| Width | ≥ 90 cm, ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors, Single Door |
| Energy Consumption Grade | Grade 1, None |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator, Other |
| Capacity | >301L, 121-200L |
| Voltage (V) | 110V, 220V |
| Power (W) | 500w, 45W |
| Freezer Capacity | <60L, 200 liters |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | US(Origin), Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.