Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 68 × 68 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110 |
| Power (W) | 80 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 22.4"W*23.2"D*33.9"H |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 24 inches (5.3 cu.ft), Up to 180 Cans |
| Temperature Control | Adjustable Thermostat |
| Model Number | YC-150F |
| Material | Metal |
| Installation | Freestanding |
| Shelf Quantity | <4 Layers |
| Refrigeration Type | Compressor Refrigerator |
| Temperature Zone | Single-Zone |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 24 inches (5.3 cu.ft) |
| Temperature Range | 37°F to 65°F (3°C to 18°C) |
| Materials | Stainless Steel Frame, Glass Door |
| Dimensions | 22.4"W*23.2"D*33.9"H |
| Unit Weight | 94.8 lbs |
Instock
There are no reviews yet.