Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | 90-160 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | 2 Doors |
| Energy Consumption Grade | Grade 1 |
| Style | Cold Storage & Freezing Refrigerator |
| Capacity | 121-200L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Freezer Capacity | 60-70L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.