Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 54 × 66 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 21*20.2*24.5 |
| Door No. | Single Door |
| Door Type | Folding Door |
| Refrigerating Capacity | 26-35kg/24h |
| Power Consumption (Kwh/24h) | 0.70-0.99 |
| Function | Freezing |
| Type | Chest / Deep Freezer |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Capacity | <100L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 100w |
| Temperature Type | Single-Temperature |
| Defrost Type | Manual Defrost |
| Brand Name | Krib Bling |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.