Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Height | ≤ 89 cm |
| Width | ≤ 60 cm |
| Number Of Doors | Single Door |
| Energy Consumption Grade | Grade 3 |
| Style | Cold Storage Refrigerator |
| Capacity | <60L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 50w |
| Freezer Capacity | <60L |
| Brand Name | KinseiBeauty |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.