Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Basketball Board |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Basketball Basket Toy |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Dimensions | 27*21cm |
| Sports | Basketball |
| Material | Plastic, PP PE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Basketball Hoop | Kids Sport Games |
| Portable Basketball Hoop | Basketball Set |
| Size | 27*21cm/10.63*8.27in |
| Basketball Diameter | 8cm/3.15in |
Instock
There are no reviews yet.