Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Capacity | 251-300L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 15w |
| Temperature Type | Double-Temperature |
| Defrost Type | Auto-Defrost |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.