Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 47.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 67 × 97 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power Source | Electric |
| Temperature Control | Adjustable Thermostat |
| Model Number | Outdoor Wine and Beverage Refrigerator |
| Material | Metal |
| Installation | Freestanding |
| Shelf Quantity | 5-7 Layers |
| Refrigeration Type | Compressor Refrigerator |
| Temperature Zone | Single-Zone |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 15inch/24inch |
| Door | Foam Door |
| Shelf Type | Wood |
| Product size | 22.6 x 23.4 x 34.2 inches |
| Defrost | Automatic |
Instock
There are no reviews yet.