Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 115V |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 19.4"D x 17.5"W x 25"H |
| Power Source | Electric |
| Capacity | 2.7 Cubic |
| Temperature Control | Adjustable Thermostat |
| Model Number | BR-95H |
| Material | Metal |
| Certification | ce |
| Installation | Freestanding |
| Shelf Quantity | <4 Layers |
| Refrigeration Type | Compressor Refrigerator |
| Temperature Zone | Single-Zone |
| Brand Name | SIMZLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.