Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 69 × 77 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1033w |
| Model Number | CIM-2100F |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Ice production/day | 550LB/24H |
| Storage capacity | 360lbs |
| Voltage | 115V, 60Hz |
| Display | smart touch screen |
| Longest preset time | 24H |
| Installation method | Free-standing |
| Packing size | shipped in two packages |
| Customer service | 24H please feel free to contact us |
Instock
There are no reviews yet.