Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 14 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power Source | GAS |
| Function | With Grill, With Storage Drawer |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Traditional |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | portable folding gas stove MS-9480 needle valve+gas pipe 50cm 909 join |
| Weight | 3.5KG |
| Whether there is ignition device | YES |
| Maximum fire burning time | 8 hours |
| Average boiling time | 3-5 minutes |
| Applicable environment | ordinary outdoor environment |
| Fuel type | butane |
| Classification of picnic stove | multi-purpose fuel stove for picnic |
| Furnace structure | split type |
Instock
There are no reviews yet.