Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 10w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Piezoelectric Ceramic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Aoran |
| place of origin | Chinese mainland |
| Panel material | stainless steel |
| item number | JZY-GY31-4 |
| Fire hole type | Spin fire |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
Instock
There are no reviews yet.