Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 50 × 35 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 230w |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Traditional |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Stove Treasure |
| place of production | Chinese mainland |
| Panel material | Stainless steel |
| Flame-out protection device | Thermocouple flameout protection |
| Fire hole type | Open flame |
| Applicable scenario | Commercial |
| Ignition method | Electronic ignition |
Instock
There are no reviews yet.