Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 38 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No. of Burner | 2 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Installation | Built-In |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Chigo/Chigo |
| Model | JZT-A519GY |
| material | Tempered glass |
| Number of stoves | 2 |
| Gas stove structure | Taiwan embedded dual-purpose |
| Panel material | Tempered glass, stainless steel |
| Flame out protection device | Thermocouple flameout protection |
| energy efficiency class | first level |
| Applicable air source | Natural gas, liquefied gas |
| Ignition method | Pulsed electronic ignition |
| air inlet method | upwind |
| gross weight | 12.7kg |
| Package size | 793x468x230mm |
| size | 750x430x185mm |
| net weight | 11kg |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| rated heat load | 5.2KW |
| Product name | Household gas stove |
| Is the chassis size adjustable? | No |
Instock
There are no reviews yet.