Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Material | STAINLESS STEEL, metal |
| Installation | Freestanding |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Types of storage items | other |
Instock
There are no reviews yet.