Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 50 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | Table |
| No. of Burner | 1 |
| Certification | CE |
| Power Source | GAS |
| Design | European Style |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 4.2KW |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Smoothtop |
| Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Installation: | Desktop & Embedded Type |
| Name | Embedded gas stove |
| Heat load: | 4kw/4.2kw |
| Product number: | GL2225H |
| Type: | Gas Cooktops |
| Size: | 430*300mm/420*300mm |
| Ignition Mode: | Pulse Electronic Ignition |
| Opening size: | 380*260mm |
| note: | now the price is round frame |
| Cooker Quantity: | Single-cooker Cooktop |
| Air Inlet Mode: | Down into the Wind |
| Fuel Type: | Natural Gas / Liquefied Gas |
| Keywords | gas stove for kitchen, gas stove for home, table stove, ceramic gas stove, gas convector, cooktop gas, gas cooker, Gas stove, Cooktop |
Instock
There are no reviews yet.